A A A

IMPREZY NA WODZIE

 

 

 

 

L.p.

 

Termin

 

Akwen

 

Organizator

 

Nazwa imprezy

 

Numer zezwolenia

 

1

28-30.04.2017 w godz.

10:00-16:00

j. Mikołajskie

MKŻ Mikołajki

Puchar Burmistrza Mikołajek w kl. Cadet 2017

Gż-430-01-14/17

2

29-30.04.2017

w godz.

9:00-17:00

j. Mikołajskie

(ORLEN-PAN)

Grupa AMAX

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2017

Gż-430-10-354/17

3

01.05.2017

w godz.
12:05-12:55

k. Giżycki

Giżyckie Centrum Kultury

Parada Jednostek Pływających

Gż-430-05-160/17

4

01.05.2017

w godz.

12:00-16:00

j. Święcajty

Wake Up Mazury

Jakub Kurpiewski

Regaty Żeglarskie

pn. „Otwarte Jeziora”

Gż-430-13-380/17

5

04.05.2017

17-19.05.2017

05.06.2017

22.06.2017

03.07.2017

05.07.2017

28.07.2017

01-04.08.2017

10-11.08.2017

16-17.08.2017

28-31.08.2017

05-07.09.2017

13-15.09.2017

21-29.09.2017

j. Nidzkie

Elektromechanika Samochodowa

Maciej Szlązak

Amatorskie treningi holowania narciarza wodnego

Gż-430-14-251/17

6

12.05.2017

w godz.

11:00-17:00

j. Mikołajskie

Akademia Kusznierewicza
Sp. z o.o.

14. Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy PPH

Gż-430-16-415/17

7

13.05.2017

w godz.

10.00-17.00

j. Mamry

j. Święcajty

B.T.Ż. Róża Wiatrów

Regaty Żeglarskie

Gż-430-11-374/17

8

16-20.05.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Mistrzostwa Świata Mastersów

w Raceboardzie

Gż-430-15-330/17

9

19.05.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY X PLUS

Gż-430-23-421/17

10

19-20.05.2017

j. Kisajno

Stowarzyszenie
Rotary Club Giżycko

Regaty żeglarskie
„O Puchar Gubernatora Dystryktu 2231, Memoriał Jacka Nankiewicza”

Gż-430-24-426/17

11

19.05.2017

w godz.

12:00-18:00

 

20.05.2017

w godz.

10:00-18:00

 

21.05.2017

w godz.

10:00-13:00

j. Przystań

Klub Morski LOK

w Węgorzewie

XII Regaty Jachtów Kabinowych Lekarzy Weterynarii

Gż-430-22-423/17

12

22.05.2017
w godz.

12:00-15:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Regaty żeglarskie „BARTBO”

Gż-430-25-464/17

13

22.05.2017

w godz.

11:00-18:00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY SIEMENS

Gż-430-21-422/17

14

26.05.2017

w godz.

14:00-19:00

 

27.05.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Kisajno

Poczta Polska S.A – Komitet ds. Sportu

i Turystyki w Warszwie

XVIII Mistrzostwa Poczty Polskiej
w Żeglarstwie Turstycznym”

Gż-430-26-448/17

15

27.05.2017

w godz.

11:00-14:00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

XVIII Regaty Żeglarskie

Rząd - Samorząd

Gż-430-19-330/17

16

27.05.2017

w godz.

11:00-17:00

j. Bełdany

Zbigniew Przybyszewski

Regaty SailForum 2017

Gż-430-28-471/17

17

30.05.2017

w godz.

10:30-18:00

j. Mikołajkie

j. Tałty

Akademia

Kusznierewicza

Sp z o. o.

Regaty HPE

Gż-430-30-488/17

18

02.06.2017

w godz.

09:30-12:00

j. Necko

KWP w Białymstoku

Zawody pn. „Rajd Łodzią”

Gż-430-09-303/17

19

03.06.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA

Ośrodek w Wilkasach

Regaty firmowe

 

Gż-430-17-407/17

20

03.06.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Sailing Event

Karol Górski

Regaty żeglarskie

O Puchar Prezesa firmy”

Gż-430-27-476/17

21

08.06.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Święcajty

Forsail M.Fornal, P. Zagrobelna Sp. J.

Regaty Żeglarskie

Gż-430-36-524/17

22

09.06.2017

w godz.

10:00-14:00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY AMATORSKIE

Gż-430-34-546/17

23

09.06.2017

w godz.

10:00-15:00

j. Mamry

Akademia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY z AK

Gż-430-35-546/17

24

09.06.2017

w godz.

10:00-14:00

j. Kisajno

Krzysztof Królik

Regaty Żeglarskie

Gż-430-43-563/17

25

09-10.06.2017

 

j. Tałty

CEE Consultimg

Marek Gałaj

Siemens Sp. z o.o.

12. Regaty Siemens Sailing Cup 2017

Gż-430-12-373/17

26

09-10.06.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Kisajno

j. Mamry

WODNASOWA

Mateusz Sowiński

Regaty Żeglarskie

Gż-430-42-578/17

27

11.06.2017

w godz.

11:00-13:00

j. Necko

Centrum Sportu

i Rekreacji

w Augustowie

Elemental Tri Series Triathlon – Augustów 2017”

Gż-430-38-455/17

28

13.06.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY AMATORSKIE

Gż-430-44-570/17

29

13.06.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Święcajty

j. Mamry

Forsail M.Fornal, P. Zagrobelna Sp. J.

Regaty Żeglarskie

Gż-430-37-558/17

30

14.06.2017

w godz.

09:00-12:00

j. Necko

AXOPAR BOATS POLAND Sp. z o.o.

Pokazy łodzi AXOPAR

Gż-430-46-591/17

31

15-17.06.2017

w godz.

11:00-15:00

j. Święcajty

j. Mamry

j. Łabap

Taksidi Sp. z o.o.

Regaty żeglarskie

The Boat Trip Cup 2017”

Gż-430-41-456/17

32

22-23.06.2017

j. Święcajty

Sailing Event

Karol Górski

Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych

Gż-430-50-615/17

33

24.06.2017

w godz.

12:00-20:00

j. Nidzkie

Stowarzyszenie

Nasze Ruciane”

II parada jednostek pływających Ruciane-Nida 2017

Gż-430-29-486/17

uzupełn.

Gż-430-31-516/17

34

24-25.06.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Bełdany

Akadamia Kusznierewicza

Sp. z o.o.

REGATY CARDIO

Gż-430-47-608/17

35

24-25.06.2017

j. Necko

S-YACHTS

Dzień Otwarty Bayliner Polska”

Gż-430-51-584/17

36

01.07.2017

w godz.

11:00-15:00

 

02.07.2017

w godz.

12:00-14:00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

VI Giżyckie Dni Oldtimerów”

Gż-430-40-567/17

37

03.07.2017

w godz.
14:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Regaty żeglarskie „IMPERIUM”

Gż-430-53-672/17

38

07.07.2017

w godz.

14:00-17:00

 

08.07.2017

w godz.

09:00-15:00

 

09.07.2017

w godz.

09:00-15:00

j. Necko

Augustowski Klub Sportowy „ SPARTA”

XIII edycja Motorowodnych Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych

Necko Endurance 2017

Gż-430-20-388/17

39

08.07.2017

w godz.

11:00-16:00

j. Ryńskie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej w Rynie

Regaty o Puchar

Prezesa Ekomariny Ryn

Gż-430-45-577/17

40

08.07.2017

w godz.

20:00-23:00

j. Mikołajskie

 

Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach

Wodowanie Króla Sielaw”

Gż-430-54-606/17

41

08-09.07.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Mikołajskie

MKŻ Mikołajki

Puchar Króla Sielaw 2017

Gż-430-02-14/17

42

15.07.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Dargin

AZS COSA

Ośrodek w Wilkasach

Regaty żeglarskie

Gż-430-18-406/17

43

15.07.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Mamry

Klub Morski Ligi Obrony Kraju w Węgorzewie

Regaty żeglarskie „O Puchar Burmistrza Węgorzewa”

Gż-430-52-645/17

44

15-16.07.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek

Gż-430-58-765/17

45

21.07.2017

w godz.

11:00-15:00

j. Roś

M-GOSiR w Piszu

Regaty Windsurfingowe
o Puchar Jeziora Roś”

Gż-430-62-682/17

46

21.07.2017

w godz.

15:00-21:00

 

22.07.2017

w godz.

14:00-23:00

rz. Netta

Augustowski Klub Sportowy „SPARTA”

Netta Night Jump – Elite Jump Torunament”

Gż-430-32-388/17

47

23.07.2017

w godz.

09:00-15:00

j. Śniardwy

MOSiR w Orzyszu

Regaty żeglarskie

Gż-430-65-741/17

48

30.07.2017

w godz.

10:45-15:15

j. Niegocin

GOKiR w Wilkasach

XIV Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym”

Gż-430-55-666/17

49

30.07.2017

w godz.

15:30-17:30

rz. Netta

Augustowskie Placówki Kultury

XX Mistrzostwa Polski w pływaniu na byle czym

CO MA PŁYNĄĆ NIE UTONIE”

Gż-430-64-792/17

50

31.07.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Niegocin

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich

we Wrocławiu

II Żeglarskie Mistrzostwa Polski Uniwersytetu Medycznego

we Wrocławiu”

Gż-430-39-568/17

51

05.08.2017

w godz.

22:00-24:00

Kanał Giżycki

STOP Sp. z o.o. s.k.

Warszawa

Zawody w Wakesurfie za motorówką

Gż-430-56-656/17

52

05-06.08.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

 

Grupa AMAX

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek”

Gż-430-59-765/17

53

05.08.2017

w godz.

12:00-14:00

16:00-18:00

06.08.2017

w godz.

11:00-14:00

 

j. Niegocin

Aeroklub Krainy Jezior

Mazury AirShow 2017”

Gż-430-66-676/17

54

11-13.08.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Regaty Dziennikarzy”

Gż-430-60-765/17

55

12.08.2017

od godz.

13:00

13.08.2017

do godz.

13:00

j. Kisajno,

j. Dargin,

j. Dobskie,

j. Kirsajty,

j. Święcajty

j. Mamry

Mazurska Szkoła Żeglarstwa

i Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa

i Turystyki Wodnej

Sp. z o.o.

XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Klasie DZ”

Gż-430-63-896/17

56

25-26.08.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Kisajno

j. Dargin,

j. Mamry

j. Święcajty

Sailing Event

Karol Górski

Adwokackie Mistrzostwa Polski
w Żeglarstwie”

Gż-430-70-944/17

57

25-27.08.2017

j. Niegocin

MBSW w Giżycku

Puchar Niegocina – Mistrzostwa Narodowe Stowarzyszenia Klasy Optymist”

Gż-430-69-970/17

58

26.08.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

PERFECTIO

Anna Sobczyk

Regaty o Puchar Prezesa Zarządu Banku Handlowego S.A.”

Gż-430-71-915/17

59

26.08.2017 godz.

06:00-20:30

Od plaży miejskiej w Giżycku do kładki dla pieszych

w m. Mikołajki

Fundacja

Swim For a Dream”

Maraton pływacki

Mazury #podprąd”

 

Przybliżony czas przeprowadzenia maratonu
na poszczególnych odcinkach:

1) Plaża Miejska w Giżycku, Jezioro Niegocin – START
godz. 06:00

2) Kanał Kula

godz. 09:45-10:30

3) Kanał Szymoński

godz. 12:30-14:00

4) Kanał Mioduński

godz. 14:00-15:30

5)Kanał Grunwaldzki

godz. 15:00-16:15

6)Kanał Tałteński

godz. 16:00-17:30

7) Mikołajki,

Jezioro Mikołajskie – META

godz. 19:30-20:30

Gż-430-67-843/17

60

01-03.09.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Roś

Warmińsko - Mazurska Izba Lekarska z siedzibą w Olsztynie

XXVII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Lekarzy”

Gż-430-33-515/17

61

02.09.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Kisajno

j. Dargin

j. Łabap

j. Dobskie

Wake Up Mazury

Jakub Kurpiewski

XII Regaty Lenovo 2017”

Gż-430-57-764/17

62

02.09.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Mamry

Forsail M.Fornal, P. Zagrobelna Sp. J.

Regaty żeglarskie

Gż-430-73-982/17

63

02-03.09.2017

w godz.

10:00 – 16:30

j. Święcajty

Sailing Event

Karol Górski

Regaty o Puchar Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie”

Gż-430-72-979/17

64

08-10.09.2017

 

j. Roś

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportu

w Piszu

Puchar Jeziora Roś”

Gż-430-68-916/17

65

09.09.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Grand Prix o puchar Burmistrza Mikołajek”

Gż-430-61-765/17

66

09.09.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Nidzkie

Adam Grala

Regaty żeglarskie

Gż-430-77-1012/17

67

09.09.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Mamry

j. Święcajty

Klub Morski LOK

w Węgorzewie

XXII Memoriał Braci Ejsontów”

Gż-430-74-987/17

68

09.09.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Ośrodek Marina Nawigator XXI

Regaty o puchar Prezesa”

Gż-430-75-996/17

69

09-10.09.2017

w godz.

11:00-16:00

j. Niegocin

ARCHIMANIA

Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów

Gż-430-48-614/17

70

09-10.09.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

j. Tałty

Grupa AMAX

Regaty Architektów”

Gż-430-78-1034/17

71

11.09.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa AMAX

Regaty Żeglarskie Firmy „Saturn”

Gż-430-79-1034/17

72

15-16.09.2017

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

j. Tałty

Grupa AMAX

Regaty Żeglarskie Firmy

Gaz System”

Gż-430-80-1034/17

73

15-17.09.2017

rz. Netta

Augustowski Klub Sportowy „SPARTA”

XXXIII Długodystansowe Mistrzosta Polski w Kajakarstwie”

Gż-430-83-972/17

74

16.09.2017

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Ośrodek Marina Nawigator XXI

Regaty o puchar Prezesa”

Gż-430-76-996/17

75

16-17.09.2017

w godz.

11:00-16:00

j. Niegocin

ARCHIMANIA

Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz

Gż-430-49-614/17

76

16-17.09.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Mikołajskie

MKŻ Mikołajki

Mistrzostwa PSKC w kat. Młodzik 2017

Gż-430-03-14/17

77

23.09.2017

w godz.

10:00-16:00

j. Mikołajskie

 

MKŻ Mikołajki

Ekologiczny Piknik Żeglarski MKŻ Mikołajki 2017

Gż-430-04-14/17

78

23.09.2017

w godz.

10:00-18:00

j. Mamry

j. Święcajty

NORTHMAN
Krzysztof Stępniak

Regaty żeglarskie

Gż-430-06-209/17

79

23.09.2017

w godz.

11:00-17:00

j. Dargin

j. Kisajno

Kętrzyński Klub Żeglarski „Kaper”

Regaty o Puchar Wielkiego Kapra”

Gż-430-84-1070/17

80

30.09.2017

w godz.

11:00-18:00

j. Przystań

j. Mamry

j. Święcajty

Klub Morski
Ligi Obrony Kraju

MamertCup 2017”

Gż-430-81-1052/17

81

07.10.2017

w godz.

11:00-17:00

j. Kisajno

j. Dargin

Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego
Marian Bełbot

Bełbot Cup”

Gż-430-82-1023/17

 

 
Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin