A A A

IMPREZY NA WODZIE

   

 

 

L.p.

 

Termin

 

Akwen

 

Organizator

 

Nazwa imprezy

 

Numer zezwolenia

 

1.      

01.05.2019

w godz.

12.05-12.55

Kanał Łuczański (Giżycki)

Giżyckie Centrum Kultury

Parada Jednostek Pływających 2019

Gż-430-07-96/19

2.      

01.05.2019

j. Ryńskie

Regionalny Park Edukacji Kultury i Turystyki Ryn

Regaty o Puchar Burmistrza

Miasta i Gminy Ryn

Gż-430-20-215/19

3.      

04-05.05.2019

w godz.

10.30-17.00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2019

Gż-430-14-207/19

4.      

11.05.2019

w godz.

11.00-15.00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

XX Giżyckie Regaty Żeglarskie

Rząd-Samorząd

Gż-430-21-237/19

5.      

17-19.05.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Mamry,

j. Przystań

KM Lok Węgorzewo

XIV Regaty Jachtów Kabinowych Lekarzy Weterynarii

Gż-430-19-207/19

6.      

17-19.05.2019

w godz.

11.00-15.00

j. Kisajno,

j. Dargin, j. Łabap

Grodziski Klub Żeglarski

Turystyczne Regaty Żeglarskie

Gż-430-26-331/19

7.      

18.05.-21.09.2019

j. Nidzkie

Elektromechanika Samochodowa – Maciej Szlązak

Amatorskie Treningi holowania narciarza wodnego

Gż-430-25-282/19

8.      

18-19.05.2019

w godz.

10.00-15.00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Delphia Cup 2019

Gż-430-31-358/19

9.      

24-25.05.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Bełdany

Poczta Polska S.A.

XX Mistrzostwa Polski Poczty Polskiej w Żeglarstwie Turystycznym

Gż-430-34-389/19

10.   

24-25.05.2019

w godz.

10.30-16.00

j. Kisajno

Rotary Club Giżycko

Regaty o Puchar Gubernatora Dystryktu 2231, Memoriał Jacka Nankiewicz

Gż-430-35-392/19

11.   

25.05.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Niegocin

AZS Wilkasy

Regaty Interlan-Transics

Gż-430-08-112/19

12.   

25.05.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Święcajty,

j. Mamry

BTŻ „Róża Wiatrów”

Regaty Żeglarskie

Gż-430-09-127/19

13.   

30-31.05.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Święcajty

Sailing Event

Informatyczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

Gż-430-01-83/19

14.   

31.05-02.06.2019

w godz.

11.00-18.00

j. Roś

PMOS w Piszu

Puchar PMOS

Gż-430-39-386/19

15.   

01-02.06.2019

w godz.

10.30-17.00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2019

Gż-430-15-207/19

16.   

04.06.2019

w godz.

09.00-18.00

j. Tałty

Grupa Amax Sp. z o.o.

Regaty Everywhere

Gż-430-12-207/19

17.   

06.06.2019

w godz.

09.00-18.00

j. Mikolajkie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Tatra EXTREME

Gż-430-40-466/19

18.   

06-07.06.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Tałty

(m. Stare Sady)

Sailing Event

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych

Gż-430-02-83/19

19.   

08.06.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Impreza sportowo-turystyczna UT

Gż-430-43-486/19

20.   

08-09.06.2019

w godz.

09.00-18.00

j. Tałty

Grupa Amax Sp. z o.o.

Regaty NBP

Gż-430-13-207/19

21.   

14.06.2019

w godz.

15.30-18.30

j. Tałty

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grupa Konsalnet

Gż-430-46-532/19

22.   

14-15.06.2019

w godz.

11.00-18.30

j. Tałty

CEE Consulting

Siemens Sailing Cup 2019

Gż-430-22-281/2019

23.   

14-16.06.2019

w godz.

10.00-16.00

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Puchar Trzech Ryb

Gż-430-41-468/19

24.   

15.06.2019

w godz.

11.00-17.00

j. Bełdany

KS „Baza Mrągowo”

Puchar Prezesa WTŻ

Gż-430-32-361/19

25.   

16.06.2019

w godz.

09.00-12.00

j. Necko

CSiR w Augustowie

Garmin Iron Triathlon

Gż-430-10-155/19

26.   

18.06.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Tałty

„MEX” Jan Nowakowski

Szkolenie motorowodne

Gż-430-47-528/19

27.   

20-23.06.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Święcajty,

j. Mamry,

j. Łabap

Taksidi Sp. z o.o.

The Boat Trip Cup 2019

Gż-430-36-370/19

28.   

29.06.2019

w godz.

10.00-12.00

j. Tałty

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grupa Toyota Carolina

Gż-430-53-560/19

29.   

29-30.06.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

VIII Giżyckie Dni Oldtimerów

Gż-430-42-468/19

30.   

06.07.2019

w godz.

20.00-23.00

j. Mikołajskie,

akwen między mostami

Centrum Kultury Kłobuk

Wodowanie Króla Sielaw

Gż-430-48-524/19

31.   

06-07.07.2019

w godz.

10.30-17.00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2019

Gż-430-16-2017/19

32.   

12-14.07.2019

w godz.

9.00-17.00

j. Necko

AKS „Sparta Augustów”

XV Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych „Necko Endurance 2019”

Gż-430-29-303/19

33.   

13.07.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Dargin

AZS Wilkasy

Regaty Politechniki Łódzkiej

Gż-430-50-531/19

34.   

15-18.07.2019

w godz.

14.00-09.00

j. Mamry –

j. Śniardwy –

j. Mamry

Stowarzyszenie Pływanie Bez Piany

Wpław po rekord – 170 km Bez Piany

Gż-430-45-518/19

35.   

20.07.2019

w godz.

12.00-17.00

j. Mamry

KM LOK Węgorzewo

Regaty o Puchar Burmistrza Węgorzewa

Gż-430-60-648/19

36.   

26-27.07.2019

w godz.

10.00-23.00

rz. Netta - Augustów

AKS „Sparta Augustów”

Międzynarodowy Konkurs w Skokach na Nartach Wodnych Lotto Netta Cup 2019 Memoriał Zygmunta Kowalika

Gż-430-30-303/19

37.   

28.07.2019

w godz.

10.45-15.15

j. Niegocin

GOKiR Wilkasy

XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w pływaniu długodystansowym

Gż-430-56-577/19

38.   

03-04.08.2019

w godz.

12.00-14.00

16.00-18.00

oraz

11.00-14.00

j. Niegocin

Aeroklub Krainy Jezior

Mazury AirShow 2019

Gż-430-61-508/19

39.   

03-04.08.2019

w godz.

10.30-17.00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2019

Gż-430-17-207/19

40.   

04.08.2019

w godz.

16.00-18.00

rz. Netta - Augustów

Augustowskie Placówki Kultury

XXIV Mistrzostwa Polski w pływaniu na byle czym „CO MA PŁYWAĆ NIE UTONIE – z Radiem Białystok”

Gż-430-64-662/19

41.   

09-11.08.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Mistrzostwa Polski w Sprincie

Klasy 420

Gż-430-65-759/19

42.   

10-11.08.2019

w godz.

17.00-02.00

j. Mamry – plaża miejska Mamry

WSS-K Węgorapa

Beach Party Węgorzewo 2019

Gż-430-57-207/19

43.   

15-18.08.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

XXVI Mistrzostwa Polski

Jachtów Kabinowych

Gż-430-66-759/19

44.   

31.08-01.09.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Tałty

(m. Stare Sady)

Sailing Event

Regaty o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

Gż-430-03-83/19

45.   

31.08.-01.09.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Eberspacher Puchar Mazur – Mistrzostwa PSKO kl. Optimist Gr. B

Gż-430-68-759/19

46.   

01.09.2019

w godz.

10.30-17.00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.

Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2019

Gż-430-18-207/19

47.   

05-06.09.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Tałty

(m. Stare Sady)

Sailing Event

Regaty Nieruchomości

Gż-430-04-83/19

48.   

06.09.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza

Regaty Lenovo

Gż-430-11-177/19

49.   

06-08.09.2019

w godz.

10.00-18.00

j. Roś

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska z siedz. w Olsztynie

XXIX Mistrzostwa Polski Lekarzy

Gż-430-38-371/19

50.   

07.09.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Tałty

(m. Stare Sady)

Sailing Event

Regaty Żeglarskie

Gż-430-05-83/19

51.   

07-08.09.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików kl. Optimist

Gż-430-67-759/19

52.   

07-08.09.2019

w godz.

11.00-17.00

j. Bełdany

KS „Baza Mrągowo”

Regaty o Błękitną Wstęgę Wierzby

Gż-430-33-361/19

53.   

07-08.09.2019

w godz.

11.00-16.00

j. Niegocin

Archimania W. Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów

Gż-430-58-635/19

54.   

13-15.09.2019

w godz.

10.00-16.00

j. Mikołajskie

MKŻ Mikołajki

Mikołajskie Mistrzostwa Młodzików w kl. Cadet 2019

Gż-430-23-302/19

55.   

14-15.09.2019

w godz.

10.00-17.00

j. Święcajty

Sailing Event

Regaty o Puchar ZBP

Gż-430-06-83/19

56.   

14-15.09.2019

w godz.

11.00-16.00

j. Niegocin

Archimania W.Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz

Gż-430-59-635/19

57.   

21.09.2019

w godz.

10.00-16.00

j. Mikołajskie

MKŻ Mikołajki

XV Piknik Żeglarski MKŻ Mikołajki 2019

Gż-430-24-302/19

58.   

26-28.09.2019

j. Niegocin

MOSiR Giżycko

Finał Pucharu Polski Mistrzostwa PSKL klasy Laser

Gż-430-69-759/19

 

 

 
Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin